- Vše o KB
- Tiskové zprávy
- Komerční banka je nově bankou českého hokeje
Komerční banka je nově bankou českého hokeje
„Týmová spolupráce a fair play představují základní hodnoty během hokejových klání. Jsou klíčové i ve světě bankovnictví. My je v Komerční bance ctíme a rozhodnutí o spojení naší banky s jedním z českých národních sportů je tak naprosto přirozené. Jsem velice rád, že naše podpora směřuje k nejvyšší hokejové soutěži, jedné z nejkvalitnějších na světě a těším se i z toho, že se z pozice hlavního partnera Českého hokeje staneme součástí českého reprezentačního týmu. Neméně důležitá je pro nás podpora národního týmu U20, U18 a Univerzitní ligy, která pomůže s výchovou mladých talentů, budoucích šampionů. Jsme banka českého hokeje.“
Hokej se od letošního ročníku nejvyšší hokejové soutěže stává pro „banku českého hokeje“ klíčovou sponzoringovou aktivitou a doplňuje tak široké spektrum podpory, kterou již Komerční banka poskytuje v podobě kulturních, vzdělávacích či udržitelných projektů.
Spolupráce Komerční banky s českým hokejem zahrnuje také partnerství národního týmu U18 a U20, anket Hokejista sezóny, Zlatá hokejka a Zlatá helma, dále se banka stává partnerem Síně slávy českého hokeje, Univerzitní ligy a Memoriálu Ivana Hlinky.
Pavel Zúbek
Komunikace KB
+420 725 420 107
pavel_zubek@kb.cz